Juunikuise Grand Prix Super 50 turniiri võitis saarlane Siim Sooäär

10.06.2017

9. juunil Pärnu Port Arturi kasiinosse naasnud igakuise menuka turniirisarja Grand Prix Super 50 juunikuise etapi võitis saarlane Siim Sooäär (pildil).

Värvikale "Sammyle" on Grand Prix Super 50 turniirid alati hästi sobinud - viimati võistles ta sellel möödunud aasta detsembris ning suutis ka siis võitjaks tulla!

Menukast juunikuisest turniirist võttis osa 33 unikaalset mängijat, kellest 10 haaras kinni ka õlekõrrest ühekordse re-entry näol. 1935-eurose auhinnafondiga turniiril jagunes raha kuuele parimale.

Siim Sooäärega diili teinud kohaliku pokkeriklubi legend Konstantin Marks teenis sarnaselt tšempionile 551 eurot, kolmanda koha sai aga Egert Übner (319 eurot). Neljandaks tulnud Tõnis Kont pääses seejuures mängu läbi neljapäevase algajatele mõeldud freerolli!

Teiste seas võtsid lisaks nimekatele Pärnu mängijatele turniirist osa ka netipokkeri maailmameister Reigo Maar ning Eesti naismängijate paremikku kuuluv Siiri Saar.

6. Elgo Tisler - 127

Palav pokkeriaction jätkub laupäeval, 10. juunil Kuressaares toimuvate arvult viiendate Saaremaa meistrivõistlustega, millest võtab osa ka värske Grand Prix Super 50 tšempion Siim!

Ela Saaremaale toimuvale kaasa läbi meie Facebooki lehe!