Igakuine Betsafe Pärnu Weekend

Betsafe Pärnu Weekend pakkumine

 

 

 

 

 

 

 

Igakuine Betsafe Poker Weekend (endine Triobet Poker Weekend) sisustab ühe nädalavahetuse kõikidele Pärnu pokkerisõpradele ning teistelegi, kes otsivad suvepealinnast mõnusat seltskonda ja lahendat actionit! Kaks turniiri, suurepärane õhkkond, Grand Prix klientidele vääriline vastuvõtt ning võimalus võita pilet läbi interneti!

Betsafe’i nädalavahetuse juhatab sisse reede õhtul kell 19:00 algav 50-eurose sisseostuga Betsafe Live Pärnu, mis viiakse läbi No Limit Holdem formaadis. Esimese 200 minuti jooksul on lubatud ka ühekordne re-entry, alustatakse 10 000 stardipunktiga ning mängitakse 30-minutiliste tasemetega.

Jätkatakse põneva mänguformaadiga Suure Bounty Jahiga, mis algab laupäeva õhtul kell 19:00. Turniiri 35-euroses osalustasus sisaldub 20-eurone bounty, mis suurendab eelkõige aktiivsete mängijate võiduvõimalusi – piisab vaid kahe konkurendi väljalöömisest, et rahaline kasum oleks garanteeritud ka juhul kui hiljem rahadesse ei jõuta. Bounty on progresseeruv, kasvuprotsendiga 50. Osta pilet varem ning saad lisastäki! Samuti on laupäevane turniiri seotud Win the Button powered by Smirnoff ühe- ja kolmekuulise ränkinguga.

Turniiripileteid on võimalik soetada kohapeal, meie veebilehel või võita läbi Betsafe’i satelliitturniiride.

Kõik pakkumised